Вітаємо!!!
Вітаємо призера міського етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства та її вчителя:
Мосійчук Анну, ученицю 9-Д класу,
Диплом ІІІ ступеня,
вчитель Лоліта Мацюк.
Пишаємося! Бажаємо успіхів, наснаги, радощі, натхнення, удачі, міцного здоров’я, мирного неба!