До уваги зареєстрованих учасників пробного ЗНО!

    Повідомляємо, що рішенням Українського центру оцінювання якості освіти 13.06.2020 року  у зв’язку з епідемічною ситуацією відмінено проведення пробного зовнішнього незалежного тестування в пунктах проведення ЗНО 15.06.2020 та 17.06.2020 року.

    Задля дотримання прав зареєстрованих учасників тестування воно буде проведено онлайн через особисті кабінети учасників 15.06.2020 та 17.06.2020 відповідно до реєстрації.

   Повідомлення про відміну пробного ЗНО у пунктах тестування та порядок проведення онлайн тестування через особисті кабінети зареєстрованих учасників  буде розміщено на офіційних сайтах Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua) та Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (vintest.org.ua).

   Просимо всіх зареєстрованих учасників  зайти в свій особистий кабінет, ознайомитися з інформацією щодо подальших дій та порядку проходження пробного ЗНО через особистий кабінет учасника.

  Просимо уважно слідкувати за інформацією офіційних сайтів Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua) та Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (vintest.org.ua),  інформацією в особистих кабінетах учасників!